HABERLER

Çiftlere Özel Masaj Hizmeti

Çiftlere Özel Masaj Hizmeti
  • Tarih: 30 - Mart - 2023

Çiftlere Özel Masaj Hizmetinin Özellikleri

Çiftlere özel masaj hizmetinin birçok önemli özelliğe sahip olduğunu ve bu özellikler sayesinde de ekstra keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Balayında veya normal tatillerinizde rahatlıkla çiftlere özel sunulan masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tabi bu masajı yaptırmadan önce içeriğini, ne olduğunu ve özelliklerini de bilmeniz gerekir. İyi bir çift masajı için ayrıca iyi bir otel, spa merkezi veya masaj salonu da bulmanız önemli detaylardır.

Çift Masajı Nedir?

Çiftlere masaj uygulaması standart olarak uygulanan masajın bir odada, aynı anda fakat iki farklı kişi tarafından yapılmasıdır. Yani eşiniz veya sevgilinizle bir masaj odasına alınır ve burada isterseniz aynı masajı isterseniz farklı bir masaj yöntemini farklı uzmanlar tarafından yaptırabilirsiniz. Çift masajı yaptırmak için illa ayrı cinsiyetten olmanıza yani eşiniz veya sevgilinizle olmanıza gerek yoktur. İsterseniz anneniz, babanız, kız veya erkek kardeşiniz ve arkadaşınızla da çift masajı yaptırabilirsiniz.

Çiftlere Özel Masajın Özellikleri

Ciftlere özel masaj yaptırmadan önce eğer bu masajın nasıl, nerede yapıldığını merak ediyorsanız biraz araştırma yapmanız gerekir. Aslında standart masajdan çok da farklı olmayan çift masajının özellikleri;

  • Çiftlere uygulanan masaja düet ismi verilir.
  • Bu masaj tek kişilik masaj odalarından daha geniş ve büyük bir odada gerçekleştirilir.
  • Talebinize göre odaya mum, çiçek, koku gibi romantik detaylar eklenebilir.
  • Çiftlere özel spa otelleri tercih edildiğinde masajla birlikte ayrıca çiftlerin birlikte daha fazla vakit geçirebilecekleri buhar odaları gibi alanlara da sahiptir.
  • Çiftlere masaj uygulamasında isterseniz aynı masaj türünü tercih edebilir veya tamamen farklı bir masaj uygulaması da yaptırabilirsiniz.
  • Çiftlere özel masaj uygulamalarında sizleri rahatsız edebilecek herhangi bir durum söz konusu olmaz.
  • Çiftlere özel uygulanan masajlarda zaman zaman çeşitli fırsatlar ve indirimler uygulanır. Bu sayede çok daha uygun fiyatlarla masaj yaptırabilirsiniz.
  • Çift olarak yaptırılan masajların tabi ki dezavantajları vardır. Bunlardan en önemlisi çiftlerin daha rahatsız hissetmesi, birinin konuşmak istemesi ancak bir diğerinin bundan hoşlanmaması, aynı ortamda farklı atmosferlerden hoşlanılması vesaire sayılabilir.

Çiftlere özel vip oda imkanları ile de masaj yaptırmak mümkündür. Yine birçok otel çiftler için bu tip özel odalar ve süitlerle hizmet vermektedir.